Magic School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Плати за администратори и модератори

Go down 
+2
Bube
Dijan4e
6 posters
AuthorMessage
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Плати за администратори и модератори Empty
PostSubject: Плати за администратори и модератори   Плати за администратори и модератори EmptySun Apr 12, 2009 1:51 pm

Еве ги платите за Админите и модераторите
Админи - 100.000$
Модератори - 50.000$
платите се зимаат секоја недела така што тука ке пишете ПРИМИВ ПЛАТА ЗА..... и ке си ја додадете во профил и во сефовите
Back to top Go down
Bube
Moderator
Moderator
Bube


Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 27
Location : На концертот на Teen Angels

Плати за администратори и модератори Empty
PostSubject: Re: Плати за администратори и модератори   Плати за администратори и модератори EmptySun Apr 12, 2009 4:02 pm

ПРИМИВ ПЛАТА ЗА МОДЕРАТОР!!!
Back to top Go down
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

Плати за администратори и модератори Empty
PostSubject: Re: Плати за администратори и модератори   Плати за администратори и модератори EmptySun Apr 12, 2009 4:38 pm

ПРИМИВ ПЛАТА ЗА МОДЕРАТОР!!!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Плати за администратори и модератори Empty
PostSubject: Re: Плати за администратори и модератори   Плати за администратори и модератори EmptySun Apr 12, 2009 11:04 pm

zemav plata za admin
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
dusica
Moderator
Moderator
dusica


Posts : 202
Join date : 2009-04-10
Age : 27

Плати за администратори и модератори Empty
PostSubject: Re: Плати за администратори и модератори   Плати за администратори и модератори EmptySun Apr 12, 2009 11:05 pm

PRIMIV PLATA ZA MODERATOR
Back to top Go down
Cece
Moderator
Moderator
Cece


Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

Плати за администратори и модератори Empty
PostSubject: Re: Плати за администратори и модератори   Плати за администратори и модератори EmptyTue Apr 14, 2009 6:36 pm

ПРИМИВ ПЛАТА ЗА МОДЕРАТОР
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Плати за администратори и модератори Empty
PostSubject: Re: Плати за администратори и модератори   Плати за администратори и модератори EmptyTue Apr 21, 2009 9:46 am

zemam plata za admin
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
dusica
Moderator
Moderator
dusica


Posts : 202
Join date : 2009-04-10
Age : 27

Плати за администратори и модератори Empty
PostSubject: Re: Плати за администратори и модератори   Плати за администратори и модератори EmptyFri Apr 24, 2009 10:42 pm

primiv plata za moderat
Back to top Go down
Sponsored content

Плати за администратори и модератори Empty
PostSubject: Re: Плати за администратори и модератори   Плати за администратори и модератори Empty

Back to top Go down
 
Плати за администратори и модератори
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Администратори на форумов
» Модератори на форумов
» Плати за наставници, директори....

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: Банка :: Банка-
Jump to: