Magic School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Канцеларија за состаноци

Go down 
+3
DaviD
Bube
Dijan4e
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptyThu Apr 16, 2009 9:56 pm

da za disciplina oceni i znaci (+ -) i kako tece caost i zaklucok i prosek na krajot
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptyThu Apr 16, 2009 10:01 pm

Сеа наставници кажете ни какви проблеми имате,кој пишува кој не..
а мене ми текна една идеја:тие наставници што имаат микрофон можат да ја раскажат лекцијата и да се снимат и мислам дека така учениците поубаво ке ја сфатат лекцијата и ке бидат редовни на часот
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptyThu Apr 16, 2009 10:04 pm

ama nikoj nema da saka jas na primer ne sakam
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptyThu Apr 16, 2009 10:07 pm

Admin wrote:
ama nikoj nema da saka jas na primer ne sakam
зш?
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptyThu Apr 16, 2009 10:08 pm

pa taka kako da se snimam neeeeeeeeeeeeeeeee Канцеларија за состаноци - Page 5 889518
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptyThu Apr 16, 2009 10:08 pm

па ти само зборувај а не со камера да се снимаш
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptyThu Apr 16, 2009 10:10 pm

ako nema sansi Канцеларија за состаноци - Page 5 889518
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptyThu Apr 16, 2009 10:13 pm

јас би се снимала ако се снимаат и другите
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptyThu Apr 16, 2009 10:14 pm

e nekako glupavo mi izgleda sea nempoj da svatis pogresno
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptyThu Apr 16, 2009 10:17 pm

Admin wrote:
e nekako glupavo mi izgleda sea nempoj da svatis pogresno
нема ок
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptyThu Apr 16, 2009 10:18 pm

Very Happy oki onda niso od sostanokot
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptyThu Apr 16, 2009 10:18 pm

Admin wrote:
Very Happy oki onda niso od sostanokot
да сите си отидоа
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptyThu Apr 16, 2009 10:20 pm

vaka zatvoren sostanok utre site so izvestai da dojdat Канцеларија за состаноци - Page 5 342726
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptyFri Apr 17, 2009 6:59 pm

bidejki 6 a nema nikoj pusteno ke gi pokazam samo izvestaite na dusica i david

David

Па во овој извештај можам да го кажам следното:

Учениците моментално се многу слаби,некои носат домашни,некои не,некои се активни на часот,некои не така да мора да се превземе контроло до сега еве го мојот дневник:


Активност на час

Љупка - +
Маје - +
Елена - -
Цветанка -+


Домашна

Љупка - -
Маје - +
Елена - -
Цветанка - -


Оценки

Љупка -
Маје -
Елена -
Цветанка -

Dusica

Ocenki:
Bube 551
Maje 551
Elena 111
Cece 551
Martina 111
Jovana 111
Dejan 111


Domasni:
Bube - - - -
Maje - - - -
Elena - - - -
Cece + + - +
Martina - - - -
Jovana - - - -
Dejan - - - -

bube ima samo 2 petki isto kako maje i cece.
drugite voopsto ne se aktivni site im se - i 1.
ne mi doagaat na cas i ne mi nosat domasni.
Martina,Jovana i Dejan nemaat ni crtezi zavrseno na cas ni domasni napisano
Edinstveno samo Cece mi dava domasni i e naj aktivna samo ima eden - i 1
Domasni voopsto ne mi nosat Bube,Maje i Elena
Bube i maje imaat samo dve petki i edna 1 i smetam deka treba da im bidat site petki
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptyFri Apr 17, 2009 9:50 pm

јас нема да донесувам извештај бидејки сум директор
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptySat Apr 18, 2009 2:45 pm

oki i jas isto samoda kazam deka nikoj mi nema dojdeno na cas osven maje
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptySat Apr 18, 2009 6:54 pm

на мене ми доагаат само маје,бубе и цеце
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptySun Apr 19, 2009 10:33 am

kaj vas doagaat ama kaj mene ne nez zs
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptyWed May 06, 2009 7:02 pm

Како што гледам во наставниците и учениците не доагаат редовно во училиштето.Така да ке одржиме состанок да се договориме
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 EmptySun May 10, 2009 1:19 pm

jas doagam redovno i gledam deka nema dovolno sorabotka i so ucenicite i so nastavnicite
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Sponsored content

Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Канцеларија за состаноци   Канцеларија за состаноци - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
Канцеларија за состаноци
Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Канцеларија за наставници
» Канцеларија на педагогот емо грл
» Канцеларија на педагогот Цеце

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: Magic school :: Канцеларии-
Jump to: