Magic School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Секретар/ка

Go down 
+2
dusica
Admin
6 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Секретар/ка Empty
PostSubject: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyThu Apr 09, 2009 10:04 pm

тука е канцеларијата на секретарот/ката
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
dusica
Moderator
Moderator
dusica


Posts : 202
Join date : 2009-04-10
Age : 27

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyMon Apr 13, 2009 10:26 pm

smee da se odi kaj direktorkata da se porazgovara za ucenicite?
Back to top Go down
Bube
Moderator
Moderator
Bube


Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 27
Location : На концертот на Teen Angels

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyMon Apr 13, 2009 10:48 pm

Смее само јас сега ќе те најавам и ќе видиме дали ќе дозволат директорките Very Happy
Back to top Go down
dusica
Moderator
Moderator
dusica


Posts : 202
Join date : 2009-04-10
Age : 27

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyMon Apr 13, 2009 10:49 pm

ok
Back to top Go down
Bube
Moderator
Moderator
Bube


Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 27
Location : На концертот на Teen Angels

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyTue Apr 14, 2009 1:54 pm

Душица дозволија директорите може да отидеш кај нив Very Happy
Back to top Go down
Cece
Moderator
Moderator
Cece


Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyTue Apr 14, 2009 4:37 pm

а бубе ти ли си секретарка
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyTue Apr 14, 2009 8:41 pm

dada ona e
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyTue Apr 14, 2009 8:45 pm

Бубе ај те молам направи ми список преку мајкрософт ексел кои ученици се во 1/а за да знам кои ученици не се ми пристутни на часовите.Ако немаш мајкрософт ексел или незнаеш тогаш кажи ми ке замолам некој ученик или еден од педагозите
Back to top Go down
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyTue Apr 14, 2009 8:51 pm

Јас ќе ти го направам и ќе ти го пратам по ПП
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyTue Apr 14, 2009 8:51 pm

DaviD wrote:
Јас ќе ти го направам и ќе ти го пратам по ПП
ок фалааа многу Секретар/ка 24745 Секретар/ка 24745 Секретар/ка 24745
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyTue Apr 14, 2009 9:01 pm

pa ti dijan4e nemas eksel?
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyTue Apr 14, 2009 9:14 pm

Admin wrote:
pa ti dijan4e nemas eksel?
имам али тешко се снаогам таму хах Very Happy
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyTue Apr 14, 2009 9:16 pm

ahm oki
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Bube
Moderator
Moderator
Bube


Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 27
Location : На концертот на Teen Angels

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyTue Apr 14, 2009 11:00 pm

Dijan4e wrote:
Бубе ај те молам направи ми список преку мајкрософт ексел кои ученици се во 1/а за да знам кои ученици не се ми пристутни на часовите.Ако немаш мајкрософт ексел или незнаеш тогаш кажи ми ке замолам некој ученик или еден од педагозите
Е еве сега прочитав секако дека ќе направам поззз
И само да кажам извини вака Давид ама јас сум секретарка и јас треба да ја извршам таа обврска.
Сори не сакав да те навредам али тоа е мојата работа
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyWed Apr 15, 2009 12:19 am

Bube wrote:
Dijan4e wrote:
Бубе ај те молам направи ми список преку мајкрософт ексел кои ученици се во 1/а за да знам кои ученици не се ми пристутни на часовите.Ако немаш мајкрософт ексел или незнаеш тогаш кажи ми ке замолам некој ученик или еден од педагозите
Е еве сега прочитав секако дека ќе направам поззз
И само да кажам извини вака Давид ама јас сум секретарка и јас треба да ја извршам таа обврска.
Сори не сакав да те навредам али тоа е мојата работа
ок ако не ти е тешко направи и ти и така предавам два предмета
Back to top Go down
Bube
Moderator
Moderator
Bube


Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 27
Location : На концертот на Teen Angels

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyWed Apr 15, 2009 12:35 am

направив и ти го пратив по скајп Very Happy
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyWed Apr 15, 2009 12:39 am

Bube wrote:
направив и ти го пратив по скајп Very Happy
да супер е и фалааа мнооогу Секретар/ка 767328 Секретар/ка 767328 Секретар/ка 767328
Back to top Go down
Bube
Moderator
Moderator
Bube


Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 27
Location : На концертот на Teen Angels

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyWed Apr 15, 2009 12:41 am

нема проблем Секретар/ка 767328
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyWed Apr 15, 2009 11:55 am

bube ne gi pustaj da vleguvaat bez prasanje
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyWed Apr 15, 2009 1:05 pm

Бубе прати им на сите наставници по пп и кажи им дека има состанок денес
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка EmptyWed Apr 15, 2009 1:17 pm

pisav jas za sostanok
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Sponsored content

Секретар/ка Empty
PostSubject: Re: Секретар/ка   Секретар/ка Empty

Back to top Go down
 
Секретар/ка
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» *Секретар/ка*

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: Magic school :: Секретар/ка-
Jump to: