Magic School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Училишен хол

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Училишен хол Empty
PostSubject: Училишен хол   Училишен хол EmptyTue Apr 14, 2009 2:56 pm

Ова е училишниот хол каде што можат учениците да се шетаат за време на одморите а наставниците (како и секогаш) да ги опоменуваат да влегуваат во училница, тука да дежураат....
Back to top Go down
valer4e

valer4e


Posts : 65
Join date : 2009-04-10

Училишен хол Empty
PostSubject: Re: Училишен хол   Училишен хол EmptyTue Apr 14, 2009 10:24 pm

Ајдее сега сите во училница брзо брзооо Very Happy Very Happy хехе
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Училишен хол Empty
PostSubject: Re: Училишен хол   Училишен хол EmptyTue Apr 14, 2009 10:27 pm

valer4e wrote:
Ајдее сега сите во училница брзо брзооо Very Happy Very Happy хехе
хехе многу строго
Back to top Go down
valer4e

valer4e


Posts : 65
Join date : 2009-04-10

Училишен хол Empty
PostSubject: Re: Училишен хол   Училишен хол EmptyTue Apr 14, 2009 10:29 pm

Па дежурна сум морам така а гледаш сите беснеат тука по холот Very Happy
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Училишен хол Empty
PostSubject: Re: Училишен хол   Училишен хол EmptyTue Apr 14, 2009 10:33 pm

valer4e wrote:
Па дежурна сум морам така а гледаш сите беснеат тука по холот Very Happy
гледам гледам палави се учениците.Ти наставничке што правиш?
Back to top Go down
valer4e

valer4e


Posts : 65
Join date : 2009-04-10

Училишен хол Empty
PostSubject: Re: Училишен хол   Училишен хол EmptyTue Apr 14, 2009 10:35 pm

еве се расправам со учениците многу се немирни
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Училишен хол Empty
PostSubject: Re: Училишен хол   Училишен хол EmptyTue Apr 14, 2009 10:39 pm

valer4e wrote:
еве се расправам со учениците многу се немирни
ок
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Училишен хол Empty
PostSubject: Re: Училишен хол   Училишен хол EmptyWed Apr 15, 2009 2:51 pm

ke se raspravame na sostanokot
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Училишен хол Empty
PostSubject: Re: Училишен хол   Училишен хол EmptyWed Apr 15, 2009 2:54 pm

Admin wrote:
ke se raspravame na sostanokot
зш ке се респраваме?
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Училишен хол Empty
PostSubject: Re: Училишен хол   Училишен хол EmptyWed Apr 15, 2009 2:57 pm

taka se vika ke go resime problemot so drugi zborovi
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Училишен хол Empty
PostSubject: Re: Училишен хол   Училишен хол EmptyWed Apr 15, 2009 3:05 pm

Admin wrote:
taka se vika ke go resime problemot so drugi zborovi
окк
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Училишен хол Empty
PostSubject: Re: Училишен хол   Училишен хол EmptyWed Apr 15, 2009 3:12 pm

oki Very Happy
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
dusica
Moderator
Moderator
dusica


Posts : 202
Join date : 2009-04-10
Age : 27

Училишен хол Empty
PostSubject: Re: Училишен хол   Училишен хол EmptyWed Apr 15, 2009 6:12 pm

ajde ja sum dezurna sega...
pod moja komanda ste Училишен хол 87672 se salam be setajte se...
za pet min vo ucilnica
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Училишен хол Empty
PostSubject: Re: Училишен хол   Училишен хол EmptyWed Apr 15, 2009 6:13 pm

dusica wrote:
ajde ja sum dezurna sega...
pod moja komanda ste Училишен хол 87672 se salam be setajte se...
za pet min vo ucilnica
да да под твоја команда се учениците ти си задолжена денес за нив Училишен хол 87672
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Училишен хол Empty
PostSubject: Re: Училишен хол   Училишен хол EmptyThu Apr 16, 2009 3:15 pm

dobri ste dezurni nastavnici Училишен хол 44650 Училишен хол 477792
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

Училишен хол Empty
PostSubject: Re: Училишен хол   Училишен хол EmptyThu Apr 30, 2009 3:43 pm

eeeeeeeeeeeeeeee jas sum dezurna
Back to top Go down
Sponsored content

Училишен хол Empty
PostSubject: Re: Училишен хол   Училишен хол Empty

Back to top Go down
 
Училишен хол
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: Magic school :: Училишен хол-
Jump to: