Magic School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)

Go down 
+3
DaviD
Dijan4e
Cece
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Cece
Moderator
Moderator
Cece


Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 EmptySat Apr 18, 2009 11:43 am

Велигден ми е најубавиот празник па добро и сите други ми се убави за велигден најував ми е пошто се капеме со јајца па некој мали каа че ги скапат и после се расплакуваат има смеи.А за традиции вапцаме јајца и за велигден одиме на гости а и нас ни доаѓаат гости па затоа најубав празник ми е како и сите други
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 EmptySat Apr 18, 2009 11:49 am

Cece wrote:
Велигден ми е најубавиот празник па добро и сите други ми се убави за велигден најував ми е пошто се капеме со јајца па некој мали каа че ги скапат и после се расплакуваат има смеи.А за традиции вапцаме јајца и за велигден одиме на гости а и нас ни доаѓаат гости па затоа најубав празник ми е како и сите други
исто
Back to top Go down
dusica
Moderator
Moderator
dusica


Posts : 202
Join date : 2009-04-10
Age : 27

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 EmptySat Apr 18, 2009 11:54 am

mene vcera me ispokrsija so drveno jajce me zezaa iako treba utre da se krsime...
Back to top Go down
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 EmptySat Apr 18, 2009 11:54 am

Dijan4e wrote:
Cece wrote:
Велигден ми е најубавиот празник па добро и сите други ми се убави за велигден најував ми е пошто се капеме со јајца па некој мали каа че ги скапат и после се расплакуваат има смеи.А за традиции вапцаме јајца и за велигден одиме на гости а и нас ни доаѓаат гости па затоа најубав празник ми е како и сите други
исто

Па во суштина тоа е,ама никој не го спомна постењето(ако ме разбирате ,да не се јаде мрсна храна,иако не постам повеќе луѓе постат)
Back to top Go down
Cece
Moderator
Moderator
Cece


Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 EmptySat Apr 18, 2009 11:55 am

Ја не можам да издржам да не мрсам уште вчера чоколатце си апнав
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 EmptySat Apr 18, 2009 12:02 pm

Да и јас вчера одам во продавница и си ги гледам чоколадите и си купив едно и го изедов и после кога ми текнаа ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 87672
иначе денес ке се обидам да постам па ке видиме
Back to top Go down
Cece
Moderator
Moderator
Cece


Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 EmptySat Apr 18, 2009 12:06 pm

И јас така ке се обидам да постам ама ке видиме
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 EmptySun Apr 19, 2009 10:50 am

porakata so e sve kazuva
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 EmptyWed Apr 29, 2009 7:48 pm

Која ке биде следна тема на денот?
може 1 Мај?
Back to top Go down
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 EmptyWed Apr 29, 2009 7:54 pm

Дааа баш мислев на тоа,ама да биде до сабота??
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 EmptyWed Apr 29, 2009 8:18 pm

DaviD wrote:
Дааа баш мислев на тоа,ама да биде до сабота??
да
Back to top Go down
Sponsored content

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Член на денот

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: COOL зона :: Оф топик-
Jump to: