Magic School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Обавестување

Go down 
+2
Dijan4e
Admin
6 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Обавестување Empty
PostSubject: Обавестување   Обавестување EmptyThu Apr 09, 2009 10:46 pm

Nikoj ne moze da otvori prodavnica bez moe odobruvanje, i ako nekoj otvori i ne doaga vo taa prodavnica moze nekoj drug clen da ja prevzeme, no isto taka nesmee prevzimanje na prodavnici bez moe odobruvanje
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Обавестување Empty
PostSubject: Re: Обавестување   Обавестување EmptyThu Apr 09, 2009 11:42 pm

и без мое одобрување несмеете
Back to top Go down
Bube
Moderator
Moderator
Bube


Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 27
Location : На концертот на Teen Angels

Обавестување Empty
PostSubject: Re: Обавестување   Обавестување EmptyFri Apr 10, 2009 2:33 pm

па може ли да се пријавам да отворам продавница за мебел плисссс
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Обавестување Empty
PostSubject: Re: Обавестување   Обавестување EmptyFri Apr 10, 2009 2:43 pm

Отвори
Back to top Go down
Bube
Moderator
Moderator
Bube


Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 27
Location : На концертот на Teen Angels

Обавестување Empty
PostSubject: Re: Обавестување   Обавестување EmptyFri Apr 10, 2009 2:44 pm

Фалаааааааааааааааааааааааа
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Обавестување Empty
PostSubject: Re: Обавестување   Обавестување EmptyFri Apr 10, 2009 2:55 pm

Bube wrote:
Фалаааааааааааааааааааааааа
нппппп
Back to top Go down
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

Обавестување Empty
PostSubject: Re: Обавестување   Обавестување EmptySat Apr 11, 2009 2:57 pm

Може да отворам видеотека?
Едит: И продавница за прехрамбени призводи.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Обавестување Empty
PostSubject: Re: Обавестување   Обавестување EmptySat Apr 11, 2009 8:06 pm

сите нека ги префрлат своите продавници во соодветната тема со ја отворив под категоријата Шопинг затоа што утре ја бришам темава
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

Обавестување Empty
PostSubject: Re: Обавестување   Обавестување EmptySat Apr 11, 2009 8:12 pm

Па каде да ставам видеотека
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Обавестување Empty
PostSubject: Re: Обавестување   Обавестување EmptySat Apr 11, 2009 8:20 pm

sega ke otvoram tema
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Обавестување Empty
PostSubject: Re: Обавестување   Обавестување EmptySat Apr 11, 2009 10:54 pm

Јас ке ги префрлам сите продавници бидејки некои членови не се модератори и неможат да ги префрлат
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Обавестување Empty
PostSubject: Re: Обавестување   Обавестување EmptySat Apr 11, 2009 11:00 pm

oki dijan4e Very Happy
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

Обавестување Empty
PostSubject: Re: Обавестување   Обавестување EmptySun Apr 12, 2009 11:40 am

moze da otvoram prodavnica tineks a jas poso ne go prcitav ova samo otvoriv tema tineks i isvestaj ama use ne pocna da raboti????????? plisssssssssssssssssssssssss vemolanmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kazete
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Обавестување Empty
PostSubject: Re: Обавестување   Обавестување EmptySun Apr 12, 2009 11:49 am

moze moze Very Happy
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

Обавестување Empty
PostSubject: Re: Обавестување   Обавестување EmptySun Apr 12, 2009 2:31 pm

тенксссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссссс Обавестување 767328 Обавестување 67038
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Обавестување Empty
PostSubject: Re: Обавестување   Обавестување EmptySun Apr 12, 2009 6:04 pm

Very Happy np lol!
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Cece
Moderator
Moderator
Cece


Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

Обавестување Empty
PostSubject: Re: Обавестување   Обавестување EmptyTue Apr 14, 2009 5:26 pm

може ли да отворам МАРКЕТ ВЕРО
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Обавестување Empty
PostSubject: Re: Обавестување   Обавестување EmptyTue Apr 14, 2009 7:00 pm

отвори
Back to top Go down
Sponsored content

Обавестување Empty
PostSubject: Re: Обавестување   Обавестување Empty

Back to top Go down
 
Обавестување
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Обавестување
» Обавестување
» Обавестување
» Обавестување
» Обавестување

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: Околината на школото :: Шопинг-
Jump to: