Magic School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Пижама парти

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Пижама парти Empty
PostSubject: Пижама парти   Пижама парти EmptyThu Apr 09, 2009 10:53 pm

тука ке правиме Пижама парти
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

Пижама парти Empty
PostSubject: Re: Пижама парти   Пижама парти EmptySun Apr 12, 2009 2:07 pm

dobra idea jas sum za pizama parti ama koga????
Back to top Go down
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

Пижама парти Empty
PostSubject: Re: Пижама парти   Пижама парти EmptySun Apr 12, 2009 2:11 pm

Па можеме твојот роденден така да го прославиме .
Back to top Go down
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

Пижама парти Empty
PostSubject: Re: Пижама парти   Пижама парти EmptySun Apr 12, 2009 2:35 pm

даааааааааааааааааааааааааааааааа бас ке иде суперрррррррррр уууууууууууууууууу леле без вас нема да бев вакве срекна а вцера мојот роденден го славев во вулкан имав зонглери и дека ламбе алабаковски ми е 1 бартуцет и пеесе оооооооооо поубава зурка немало и оваа сеа со ке ми биде Пижама парти 105791
Back to top Go down
Bube
Moderator
Moderator
Bube


Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 27
Location : На концертот на Teen Angels

Пижама парти Empty
PostSubject: Re: Пижама парти   Пижама парти EmptySun Apr 12, 2009 3:38 pm

Ламбе Алабаковски-прв братучед Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 е стварно ме насмеа Пижама парти 87672
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Пижама парти Empty
PostSubject: Re: Пижама парти   Пижама парти EmptySun Apr 12, 2009 4:10 pm

Bube wrote:
Ламбе Алабаковски-прв братучед Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 е стварно ме насмеа Пижама парти 87672
Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 и мене Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 Пижама парти 87672 Пижама парти 87672
Back to top Go down
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

Пижама парти Empty
PostSubject: Re: Пижама парти   Пижама парти EmptySun Apr 12, 2009 4:28 pm

е со де????
Back to top Go down
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

Пижама парти Empty
PostSubject: Re: Пижама парти   Пижама парти EmptySun Apr 12, 2009 4:33 pm

Оффф Топик
Back to top Go down
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

Пижама парти Empty
PostSubject: Re: Пижама парти   Пижама парти EmptySun Apr 12, 2009 4:55 pm

ama nz so im e cudno na ovie deka lembi4ko mi e 1 bratucet
Back to top Go down
Bube
Moderator
Moderator
Bube


Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 27
Location : На концертот на Teen Angels

Пижама парти Empty
PostSubject: Re: Пижама парти   Пижама парти EmptySun Apr 12, 2009 5:19 pm

Ламбе да ти е братучед ??? фффф lol! тоа нема шанси .Ајде да не идеме во Офф Топик!!
И да прашам кога ќе имаме пижама парти јас мислам во петок или сабота оти нели празниците велигден Very Happy
Back to top Go down
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

Пижама парти Empty
PostSubject: Re: Пижама парти   Пижама парти EmptySun Apr 12, 2009 5:21 pm

Па добро би било во Петок бидејќи е раб. дена а не се оди во школо
Back to top Go down
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

Пижама парти Empty
PostSubject: Re: Пижама парти   Пижама парти EmptySun Apr 12, 2009 5:40 pm

сакате да му казам на ламбе да се зацлени?
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Пижама парти Empty
PostSubject: Re: Пижама парти   Пижама парти EmptySun Apr 12, 2009 5:49 pm

emogirl wrote:
сакате да му казам на ламбе да се зацлени?
ај баш да видиме
Back to top Go down
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

Пижама парти Empty
PostSubject: Re: Пижама парти   Пижама парти EmptySun Apr 12, 2009 6:02 pm

леле му звонам на моб не е тука лелеееееее баксуз.
Back to top Go down
Sponsored content

Пижама парти Empty
PostSubject: Re: Пижама парти   Пижама парти Empty

Back to top Go down
 
Пижама парти
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: Околината на школото :: Журки-
Jump to: