Magic School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Casi Angeles во приватен живот

Go down 
4 posters
AuthorMessage
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

Casi Angeles во приватен живот Empty
PostSubject: Casi Angeles во приватен живот   Casi Angeles во приватен живот EmptySat Apr 25, 2009 10:50 am

epa vaka tuka postavuvajte sliki od casi angeles vo privaten zivot.toj sto ke stavi najveke ke dobie 5 msna od lali esposito

Casi Angeles во приватен живот 477222 Casi Angeles во приватен живот 770645 Casi Angeles во приватен живот 41762
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Casi Angeles во приватен живот Empty
PostSubject: Re: Casi Angeles во приватен живот   Casi Angeles во приватен живот EmptySat Apr 25, 2009 10:48 pm

Лол ке добиеме 5 лажни мсн?
Back to top Go down
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

Casi Angeles во приватен живот Empty
PostSubject: Re: Casi Angeles во приватен живот   Casi Angeles во приватен живот EmptySun Apr 26, 2009 12:37 am

mislam deka ne se zs mi vika deka e pravilna lalita Casi Angeles во приватен живот 477792
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Casi Angeles во приватен живот Empty
PostSubject: Re: Casi Angeles во приватен живот   Casi Angeles во приватен живот EmptySun Apr 26, 2009 12:42 am

Јас не верувам дека е правилната лали бидејки таа не се замара со мсн
Back to top Go down
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

Casi Angeles во приватен живот Empty
PostSubject: Re: Casi Angeles во приватен живот   Casi Angeles во приватен живот EmptySun Apr 26, 2009 10:45 am

epa ok za tie si ne veruvaat vo msn na lali samoo neka stavaat sliki za vo privaten zivot a tie s o veruvaat neka stavaat isto taka sliki Casi Angeles во приватен живот 767328
Back to top Go down
dusica
Moderator
Moderator
dusica


Posts : 202
Join date : 2009-04-10
Age : 27

Casi Angeles во приватен живот Empty
PostSubject: Re: Casi Angeles во приватен живот   Casi Angeles во приватен живот EmptySun Apr 26, 2009 11:42 am

da ja brisam temava?
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Casi Angeles во приватен живот Empty
PostSubject: Re: Casi Angeles во приватен живот   Casi Angeles во приватен живот EmptySun Apr 26, 2009 6:45 pm

Бриши
Back to top Go down
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

Casi Angeles во приватен живот Empty
PostSubject: Re: Casi Angeles во приватен живот   Casi Angeles во приватен живот EmptyMon Apr 27, 2009 3:28 pm

dusica wrote:
da ja brisam temava?
Не морате одма да брисете
Back to top Go down
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

Casi Angeles во приватен живот Empty
PostSubject: Re: Casi Angeles во приватен живот   Casi Angeles во приватен живот EmptyTue Apr 28, 2009 10:11 pm

Темава немора да се брише бидејќи ќе се поставуаат слики од приватен живот на Ангели а за мсн кој сака нека верува кој несака немора,јас не верувам
Back to top Go down
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

Casi Angeles во приватен живот Empty
PostSubject: Re: Casi Angeles во приватен живот   Casi Angeles во приватен живот EmptyWed Apr 29, 2009 4:18 pm

e se gleda koj e dete pravo a koj e nepravo mislam site se pravi ama sea se
Back to top Go down
dusica
Moderator
Moderator
dusica


Posts : 202
Join date : 2009-04-10
Age : 27

Casi Angeles во приватен живот Empty
PostSubject: Re: Casi Angeles во приватен живот   Casi Angeles во приватен живот EmptyWed Apr 29, 2009 7:31 pm

da brisam temava?
Back to top Go down
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

Casi Angeles во приватен живот Empty
PostSubject: Re: Casi Angeles во приватен живот   Casi Angeles во приватен живот EmptyWed Apr 29, 2009 7:34 pm

dusica wrote:
da brisam temava?

Зошто си запнала да ја бришеш ,како прво неможеш ова е мојата област Кул Зона а др ако сакаат Админите нек се брише ама не би требало еве некои слики можат да се најдат
Casi Angeles во приватен живот 729754Benja-TeenAngels


Last edited by DaviD on Wed Apr 29, 2009 7:44 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
dusica
Moderator
Moderator
dusica


Posts : 202
Join date : 2009-04-10
Age : 27

Casi Angeles во приватен живот Empty
PostSubject: Re: Casi Angeles во приватен живот   Casi Angeles во приватен живот EmptyWed Apr 29, 2009 7:36 pm

ne se otvara slikata Very Happy
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Casi Angeles во приватен живот Empty
PostSubject: Re: Casi Angeles во приватен живот   Casi Angeles во приватен живот EmptyWed Apr 29, 2009 7:43 pm

Де де не се карајте не ја бришете темата ајде мада мислам дека сите слики можат да се ставаат во каси ангелес темата а не да се отвараат повеке теми ова не форум за каси ангелес туку е школо али да не се карате ке ја оставиме темата
Back to top Go down
Sponsored content

Casi Angeles во приватен живот Empty
PostSubject: Re: Casi Angeles во приватен живот   Casi Angeles во приватен живот Empty

Back to top Go down
 
Casi Angeles во приватен живот
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Приватен живот
» Casi Angeles
» Casi angeles
» Casi Angeles 1
» CASI ANGELES

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: COOL зона :: Слики-
Jump to: