Magic School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Администратори на форумов

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Администратори на форумов Empty
PostSubject: Администратори на форумов   Администратори на форумов EmptyFri Apr 10, 2009 12:25 am

Администратори на овој форум сме:
јас и Ангела

доколку поставиме уште некој администратор ке ве известиме
Back to top Go down
Cece
Moderator
Moderator
Cece


Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

Администратори на форумов Empty
PostSubject: Re: Администратори на форумов   Администратори на форумов EmptyTue Apr 14, 2009 4:33 pm

а за да бидам админ шо треба да направам редовна сум
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Администратори на форумов Empty
PostSubject: Re: Администратори на форумов   Администратори на форумов EmptyTue Apr 14, 2009 6:51 pm

Cece wrote:
а за да бидам админ шо треба да направам редовна сум
епа сега за сега не ни е потребен друг админ а ако ни биде потребен ке ве известиме за да се пријавите
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Администратори на форумов Empty
PostSubject: Re: Администратори на форумов   Администратори на форумов EmptyTue Apr 14, 2009 8:31 pm

vaka moze ke ima uste eden admin onoj koj zasluzuva koj e redoven dava novi idei gi po4ituva pravilata i e od doverba
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Администратори на форумов Empty
PostSubject: Re: Администратори на форумов   Администратори на форумов EmptyTue Apr 14, 2009 8:33 pm

Admin wrote:
vaka moze ke ima uste eden admin onoj koj zasluzuva koj e redoven dava novi idei gi po4ituva pravilata i e od doverba
може така ама нема сега да го ставиме туку во иднина за да видиме кој што прави а нормално тој што ке сака да биде админ пред да го поставиме ке треба да изврши некои задачи
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Администратори на форумов Empty
PostSubject: Re: Администратори на форумов   Администратори на форумов EmptyTue Apr 14, 2009 8:39 pm

pa se razbira deka vo idnina zs do sega nikoj ne se dokaza kako dostoen za rabotnoto mesto
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Администратори на форумов Empty
PostSubject: Re: Администратори на форумов   Администратори на форумов EmptyTue Apr 14, 2009 8:40 pm

Admin wrote:
pa se razbira deka vo idnina zs do sega nikoj ne se dokaza kako dostoen za rabotnoto mesto
аха
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Администратори на форумов Empty
PostSubject: Re: Администратори на форумов   Администратори на форумов EmptyTue Apr 14, 2009 9:00 pm

Very Happy se razbravme
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Администратори на форумов Empty
PostSubject: Re: Администратори на форумов   Администратори на форумов EmptyTue Apr 14, 2009 9:13 pm

Admin wrote:
Very Happy se razbravme
хах да Very Happy
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Администратори на форумов Empty
PostSubject: Re: Администратори на форумов   Администратори на форумов EmptyTue Apr 14, 2009 9:15 pm

Very Happy
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Jovana

Jovana


Posts : 29
Join date : 2009-04-14

Администратори на форумов Empty
PostSubject: Re: Администратори на форумов   Администратори на форумов EmptyMon Apr 27, 2009 2:11 am

Пример Може Давид да биде Администратор Very Happy Редовен е и дава многу идеи
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Администратори на форумов Empty
PostSubject: Re: Администратори на форумов   Администратори на форумов EmptyWed Apr 29, 2009 7:36 pm

Jovana wrote:
Пример Може Давид да биде Администратор Very Happy Редовен е и дава многу идеи
нз ке видиме за тоа
Ангела кога ке можеш вклучи се на мсн да се договориме и за тоа
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Администратори на форумов Empty
PostSubject: Re: Администратори на форумов   Администратори на форумов EmptyWed Apr 29, 2009 8:37 pm

mislma deka rasluzuva da bide admin ke se dogovorime so dijan4e
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Sponsored content

Администратори на форумов Empty
PostSubject: Re: Администратори на форумов   Администратори на форумов Empty

Back to top Go down
 
Администратори на форумов
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Модератори на форумов
» Плати за администратори и модератори

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: Форум :: Статистики и обавестувања-
Jump to: