Magic School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Тинекс

Go down 
+2
Admin
emi attias y tea (emogirl
6 posters
AuthorMessage
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

Тинекс Empty
PostSubject: Тинекс   Тинекс EmptySat Apr 11, 2009 5:35 pm

Добредојдовте во насата продавница Тинекс и има едно известуванје јас како газдарица на оваа продавница се бара 5 продавацки и еден газда.ако сакате да се пријавите написете тука плата 2.000 :cheers: :cheers:
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptySat Apr 11, 2009 11:14 pm

za mene
kecap
majonez\
sirenje
kaskaval
slama
argeta pasteta 5
sea za sea toa
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Bube
Moderator
Moderator
Bube


Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 27
Location : На концертот на Teen Angels

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptySat Apr 11, 2009 11:28 pm

ЗА МЕНЕ
кашкавал
салама
јогурт
кечап
мајонез
сирење
паштета
супа
зденка
Back to top Go down
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptySun Apr 12, 2009 11:42 am

emogirl wrote:
Добредојдовте во насата продавница Тинекс и има едно известуванје јас како газдарица на оваа продавница се бара 5 продавацки и еден газда.ако сакате да се пријавите написете тука плата 2.000 :cheers: :cheers:
go procitavte vie ova? Тинекс 508537 Тинекс 508537 Тинекс 508537 Тинекс 508537 Тинекс 508537
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptySun Apr 12, 2009 1:06 pm

emogirl wrote:
emogirl wrote:
Добредојдовте во насата продавница Тинекс и има едно известуванје јас како газдарица на оваа продавница се бара 5 продавацки и еден газда.ако сакате да се пријавите написете тука плата 2.000 :cheers: :cheers:
go procitavte vie ova? Тинекс 508537 Тинекс 508537 Тинекс 508537 Тинекс 508537 Тинекс 508537
епа додека не најдеш продавачки и газда ти работи
Back to top Go down
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptySun Apr 12, 2009 2:02 pm

e dobro de ama markrtot use ne e opremaen bas
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptySun Apr 12, 2009 6:07 pm

epa aj koga ke bide opremen dostavi ni Very Happy
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Jovana

Jovana


Posts : 29
Join date : 2009-04-14

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptyFri Apr 17, 2009 4:37 pm

Admin wrote:
za mene
kecap
majonez\
sirenje
kaskaval
slama
argeta pasteta 5
sea za sea toaEve za Admin


Тинекс Regal_Tomato_Paste_And_Ketchup
Тинекс Majonez-Classic-300g

Тинекс Kravjo_Sirenje
Тинекс Kaskaval_neudeny
Тинекс Posebna
Тинекс Argetapuranja_pasteta100g
Back to top Go down
Jovana

Jovana


Posts : 29
Join date : 2009-04-14

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptyFri Apr 17, 2009 4:43 pm

Za Bube:

кашкавал
салама
јогурт
кечап
мајонез
сирење
паштета
супа
зденка

Тинекс Kaskaval_neudeny
Тинекс PosebnaТинекс 1694
Тинекс Regal_Tomato_Paste_And_Ketchup
Тинекс Majonez-Classic-300g

Тинекс Kravjo_Sirenje
Тинекс Argetapuranja_pasteta100g

Тинекс B31g
Bube nema zdenka sorry.

I sory za post vrz post
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptyFri Apr 17, 2009 5:46 pm

za mene argeta pasteta i jogurt
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptyFri Apr 17, 2009 9:05 pm

За мене :

Салама
Кашкавал
3 Аргети паштети
5 Јогурта
5 Еурокрем чоколади
2 Дуо крема
2 Кутии Петит Бисквити
2 Сирупа (сок) од јаболко и лимон
3 кила јаболка
и толку за сега
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptyFri Apr 17, 2009 9:49 pm

за мене:
млеко
боја за вапсување јајца
40 јајца
стек
една кокошка
кока кола еден пакет
вива сок еден пакет
вода негазирана еден пакет
чај од јагода
чај од праска
тоа ке биде се што ми е потребно за велигденските празници а ако ми треба уште нешто ке дојдам пак
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptySat Apr 18, 2009 2:49 pm

za mene se izsto kako dijan4e
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptySat Apr 18, 2009 6:59 pm

само да побрзаат со доставката бидејки ке го поминеме велигден без вапцани јајца Тинекс 87672
Back to top Go down
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptySat Apr 18, 2009 8:11 pm

hahaha
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptySun Apr 19, 2009 10:44 am

e da sto vikas dijan4e lol!
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Jovana

Jovana


Posts : 29
Join date : 2009-04-14

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptyMon Apr 20, 2009 11:28 pm

Тинекс Argetapuranja_pasteta100g
Тинекс 1694


Ova e za Admin
Back to top Go down
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptyFri Apr 24, 2009 7:33 pm

jovana ti si prodavacka?odnosno se prijavi? Тинекс 790549
Back to top Go down
Jovana

Jovana


Posts : 29
Join date : 2009-04-14

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptyTue Jun 23, 2009 6:47 pm

Za Admin

Тинекс Argetapuranja_pasteta100g


Тинекс 1694
Back to top Go down
Jovana

Jovana


Posts : 29
Join date : 2009-04-14

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс EmptyTue Jun 23, 2009 6:49 pm

emi attias y tea (emogirl wrote:
jovana ti si prodavacka?odnosno se prijavi? Тинекс 790549

Ne jas go prasav Nese neznam dali bese Nese ili Dijan4e i mi rekoa deka mozam da bidam. Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content

Тинекс Empty
PostSubject: Re: Тинекс   Тинекс Empty

Back to top Go down
 
Тинекс
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: Шопинг :: Маркети-
Jump to: