Magic School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic School

Welcome!This is Magic shool and you will be happy and you will meet new friends!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)

Go down 
+3
DaviD
Dijan4e
Cece
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Cece
Moderator
Moderator
Cece


Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyTue Apr 14, 2009 5:34 pm

Е па вака ми изглдеа поинтересно да има тема на денот на пр:денешна тема на денот ке биде Другаството.Што мислите за другарството?дали го подржавате?И какви би биле луѓето да не постоело другарството?
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyTue Apr 14, 2009 7:13 pm

Да нема другарства лугето ке бидат лоши, сурови......
ги подржувам и лесно склучувам другарства.Другарстовото е нешто најдобро, најубаво...
Back to top Go down
Cece
Moderator
Moderator
Cece


Posts : 225
Join date : 2009-04-10
Location : На забава со Теен ангели

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyTue Apr 14, 2009 7:50 pm

Да да ако би немало другарство тоа е исто како да би немало ништо и јас го подржувам другарството
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyTue Apr 14, 2009 7:52 pm

Cece wrote:
Да да ако би немало другарство тоа е исто како да би немало ништо и јас го подржувам другарството
се сложувам во потполност
Back to top Go down
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyTue Apr 14, 2009 8:17 pm

Скооро секој човек го подржува другарството,бидејќи без него светот би бил ништо,скоро сите бизниси почнуваат од најмалку 2 пријатела,така да целиот свет е развиен со другарството или пријателството.
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyTue Apr 14, 2009 8:24 pm

што мислите што да биде тема за утре?
Back to top Go down
emi attias y tea (emogirl

emi attias y tea (emogirl


Posts : 203
Join date : 2009-04-11

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyTue Apr 14, 2009 8:37 pm

kako da mu ili i kazam deka go sakam ja sakam?
Back to top Go down
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyTue Apr 14, 2009 8:39 pm

Или Како да ти кажам „Те сакам“
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyTue Apr 14, 2009 8:46 pm

Може
значи утрешна тема е:Како да ти кажам „Те сакам“
Back to top Go down
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyTue Apr 14, 2009 9:15 pm

Jaс по 12 ќе го заменам насловот
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyTue Apr 14, 2009 9:21 pm

jas da se izjasnam za drugarstvovo:D
pa ako nemas prijateli si sam nem ne postois prijatel moze da ti pomogne da ti podade raka
da te napravi sreken no nikogas nema da opstoi drugarstvo samo ako drugarot ti go ovozmozuva navedenoto a ti ne vozvratis
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyTue Apr 14, 2009 9:28 pm

Admin wrote:
jas da se izjasnam za drugarstvovo:D
pa ako nemas prijateli si sam nem ne postois prijatel moze da ti pomogne da ti podade raka
da te napravi sreken no nikogas nema da opstoi drugarstvo samo ako drugarot ti go ovozmozuva navedenoto a ti ne vozvratis
Супер изразено е другарството тука ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) 270712
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyTue Apr 14, 2009 9:29 pm

Very Happy ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) 24745
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyTue Apr 14, 2009 9:30 pm

Admin wrote:
Very Happy ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) 24745
нп
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyWed Apr 15, 2009 1:13 pm

темата ја сменивме.Епа што мислите како најдобро да и/му кажете Те сакам? Како сакате да ви каже тој/таа? Што мислите за љубовта? Имате ли дечко/девојка, симпатија?
Back to top Go down
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyWed Apr 15, 2009 5:37 pm

Па девојка немам, а за темата точно нз ама нема да биде како што знаат некои,ќе одиш со мене да или не .Сакам нешто по да се запомни,па кога ќе дојде време ќе мислам што!!
Back to top Go down
dusica
Moderator
Moderator
dusica


Posts : 202
Join date : 2009-04-10
Age : 27

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyWed Apr 15, 2009 7:06 pm

simpatija imam edno dete so vidov vo sabota...
lele kakvo bese dusa...
i samo zborev so nego i sakav da mu kazam deka go sakam i vikam "ej da ti kazam neso...te...ti go vidov kuceto pred nekoja minuta"
se zgaziv od smeenje doma
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyThu Apr 16, 2009 2:30 pm

Very Happy a be dusica be:D
jas so da kazam za ljubovta neso najubavo nemam de4ko ni simpatija
a za ucilisteyo super odlicna sum ednostavno mi ede skolovo Very Happy
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyThu Apr 16, 2009 11:08 pm

Во училиште ми е супер:забава,смеи,тепање,мавање по холови......лудница хах.Само не ми се учи ама учам иначе оценките ми се добри само имам една 4 по Историја ама до крај и таа ке ја поправам
Back to top Go down
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyFri Apr 17, 2009 1:42 pm

Dijan4e wrote:
Во училиште ми е супер:забава,смеи,тепање,мавање по холови......лудница хах.Само не ми се учи ама учам иначе оценките ми се добри само имам една 4 по Историја ама до крај и таа ке ја поправам


Кај нас скоро исто ,тепања не се мн застапени ама другото го има над 100%
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Age : 30
Location : *SkOpJe*_*DrAcEvO*SiTy*

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyFri Apr 17, 2009 3:58 pm

kaj nas nesmee tepanaje mn e storgo vo sredno a do osmo koj so saka pravi samo kaj direktorkata idemvme samo neso se bunevme Very Happy
Back to top Go down
https://magicschool.rpg-board.net
dusica
Moderator
Moderator
dusica


Posts : 202
Join date : 2009-04-10
Age : 27

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyFri Apr 17, 2009 4:49 pm

hh e kaj mene vo klas...
ne se smiruvaat
samo neso se karaat...
osobeno maskite za fudbal
Back to top Go down
Bube
Moderator
Moderator
Bube


Posts : 182
Join date : 2009-04-10
Age : 27
Location : На концертот на Teen Angels

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyFri Apr 17, 2009 10:25 pm

Кај нас во школо има смеи,зафрканција,тепање,карање,бегање од часови,зборување на час,мавање киксови ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) 87672
А за оценките јас сум одлична и добро ми оде школото.
Најјако е кога се договораме како и каде да бегаме групно и тогаш иде наставникот/наставничката и после машките ни викат ту па ви ама сте бавни додека да се договориме дојде наставничката.
А за бегањето од часови шо да кажам само дека од нашето одд. секој ден машките бегат и одат у тоа кафулето кај нас Спејс Нет и играат Кантер ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) 87672
Back to top Go down
DaviD
Moderator
Moderator
DaviD


Posts : 318
Join date : 2009-04-11
Age : 27
Location : Предавам Во Магична Школа

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptyFri Apr 17, 2009 11:15 pm

За утре тема е Велигден
Back to top Go down
Dijan4e
Admin
Admin
Dijan4e


Posts : 1201
Join date : 2009-04-09
Location : со Teen Angeles

ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) EmptySat Apr 18, 2009 11:38 am

Велигден е голем празник за сите.Па што мислите за него? Кои традиции ги извршувате? Каде одите за Велигден?
Back to top Go down
Sponsored content





ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty
PostSubject: Re: ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)   ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај) Empty

Back to top Go down
 
ТЕМА НА ДЕНОТ(Четврток,Петок и Сабота: 1 Мај)
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Член на денот

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magic School :: COOL зона :: Оф топик-
Jump to: